Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü mezunudur ve 2000’lerin başından itibaren kağıt, tuval, heykel, enstalasyon, video, performans gibi pratiklerle tarihsel bellek, kültürel kimlik ve politik olgular üzerinden eserler üretiyor. Çalışmalarında resmi tarihlerden bireysel hikâyelere hafızanın katmanları arasında, belgeselciliğin ve işaret ediciliğin ötesinde, sanatsal pratiğim dâhilinde tanıklık olgusunu irdelemeye çalışıyor. Eserleri video, yerleştirme gibi çeşitlilik gösterse de ağırlıklı olarak büyük ebatlarda kağıt üzeri kömür kalemle foto-realist çizimlerden oluşmaktadır.

İstanbul Modern’in daimi koleksiyonunda eserleri yer alıyor. Proje 4L Elgiz Çağdaş Sanat Müzesi, Evliyagil Müzesi, Baksı Müzesi ve yeni açılacak olan Eskişehir Odunpazarı Modern Sanat Müzesi gibi Türkiye’deki belli başlı her müzenin çağdaş sanat koleksiyonunda ayrıca eserleri yer almakta. 4. Uluslararası Çanakkale Bienali, CerModern, Kasa Galeri, santralistanbul, Kuad Galeri, Siemens Sanat Galerisi gibi birçok farklı kurum sergisinde yer aldı.. Kişisel sergileri arasında Sanatorium Galeri’de “Little Boy”, İstanbul (2010), Pi Artworks’te “Kalıntı”, İstanbul (2012), Art On Galeri’de "Desire", İstanbul (2014) ve Galerist’te "Terra Amata", İstanbul (2017) yer alıyor.

Son dönemde çalışmaları 2016’da Sabancı Üniversitesi galerisi Kasa Galeri’de Hera Büyüktaşçıyan ile birlikte, 2017’de Amsterdam’da Corridor Project Space’de Danimarkalı sanatçı ikilisi Superflex ile birlikte ve 2017’de Galerist’te gerçekleştirilen “Göremediğimiz Tüm Işıklar” adlı grup sergisinde sergilenmiştir.

Yine 2017 yılında Paris'te Cite Internationale des Arts (3 ay) ve 2018 yılında Tel Aviv'de Artport (1,5 ay) misafir sanatçı programlarına davet edildi. Tel Aviv’de “Table Manners: A Feast of Visual Arts, Theater and Culinary” sanat etkinliği kapsamında gerçekleşen çağdaş sanat sergisinde “Desire” projem The Genia Schreiber Sanat Galerisi’nde sergilendi ve açılış gecesi mekana özgü bir yemek pişirme performansı da gerçekleştirdi.